.


Nejoblíbenější blog 2012

31. december 2012 at 19:43 | V. |  In Memories
Krásný silvestr všem!! :)

Jistě jste si všimli, že blogosférou čas od času putují takzvaná blogová ocenění a právě jedno z nich bych vám chtěla představit. - Nejoblíbenější blog 2012
Tento nápad ale nepochází z mé hlavy, ale je dílem Eloran Arroway, stejně jako ta krásná modrá placka :)
A protože je konec roku, rozhodla jsem se, že i já ocením 5 z mých oblíbených blogů!
Nechci tak, aby se někoho z vás nějak dotklo, pokud jeho blog nebude mezi jmenovanými...prosím pochopte, že musím vybrat pouze "pět nej" A já si moc vážím vás všech! už tak to byl odost těžký...
Hrozně nerada totiž sestavuji nějaký žebříček oblíbenosti..


Lidé, kterým věnuji ocenění


Naprosto úžasná osoba, které toho od založení mého prvního blogu vděčím opravdu hodně, víc než bych toho kdy dokázala splatit. "Poznali jsme se" už asi před rokem v lednu, díky literárnímu klubu, který tou dobou ještě nebyl tak známý. (lépe řečeno v něm bylo zaregistrovaných jen pár pisálků). Bylo to sotva pár dní poté, co jsem začala zveřejňovat povídku Mé druhé Já (na unfinisded-stories.blog.cz).

Pokud mě něco kdy dokázalo zvednout náladu o 100% nahoru, tak jsou to právě její neskutečné komentáře k povídkám, které člověka vždycky příjemně zahřejí u srdce ♥ a byly pro mě vždycky obrovskou podporou už od doby mých začátků a ještě stále jsou! :)
Za tohle jí nikdy nebudu schopná poděkovat, protože neexistují slova, jak bych to mohla vyjádřit.
C.v.o.k jsem si za tu dobu neskutečně oblíbila nejen jako budoucí spisovatelku, ale i jako skvělého člověka a jsem opravdu ráda, že jsem ji mohla poznat!!! (alespoň takhle virtuálně)
Píše přinejmenším skvěle a i to je slabé slovo! (dost slabé slovo!!) z jejích povídek jsem si nejvíc zamilovala EoN ♥ (bez nadsázky - bezkonkurenčně nejlepší sci-fi, které jsem kdy četla!!)
Jen mě mrzí, že se Cvok občas v psaní dost podceňuje…přitom nemá vůbec proč! :)

Tuto neskutečně talentovanou holčinu jsem objevila také ke konci ledna stejně jako C.V.O.K přes již zmíněný Literární klub.
Na její blog jsem se čas od času vracela a jen tiše obdivovala její tvorbu, protože už tenkrát pro mě Erin představovala jakýsi literární vzor, jestli to smím takto vyjádřit. Můžu jen říct naprosto bez obalu, že pro mě byla obrovská čest, když objevila na mé stránce (a zanechala mi tam takové krásné komentáře…♥)
Tahle úžasná spisovatelka už dokončila dvě knihy Ochránce života (nyní se věnuje třetí) a zároveň píše další povídku s názvem Volání svobody. Oba tyto příběhy pro mě jako čtenáře představují něco naprosto senzačního, protože je to ten typ knížky, který naprosto zbožňuji!
Divím se, že Erin ještě nic nevydala, ale až se tak jedno stane, sázím na to, že to budou Bestsellery! :)

Natali je (kdo to ještě neví :) ) moje skvělá kamarádka z reálného života, ale to není důvod, proč jsem se ji rozhodla ocenit.
Byla můj první literární Idol a ještě pořád ji v mnoha věcech nepřestávám obdivovat. Třeba už její jednorázové povídky jsou něčím neskutečným. Jde totiž o náměty především ze života a vždy, když příběh dočtu, mě donutí zamyslet se…nebo ve mně každopádně zanechá stopu.:)Nedovolím si na ni prásknout nic z její literární minulosti (to bych se nemusela dožít Nového roku :) ) ale rozhodně není žádný začátečník, protože už má za sebou spousty dopsaných knížek! U ní na blogu ale můžete najít jen povídku Tajemství řeky, které se věnuje nyní.

Eloran jsem poznala, mám pocit někdy v březnu nebo dubnu toho to roku. Už nevím, jestli jsem na její blog narazila já nebo ona na můj, každopádně jsem za to šťastná :)
Její styl psaní, to je prostě něco ohromného a podle mě patří určitě mezi nejlepší amatérské spisovatele internetu, jejichž tvorbu jsem mohla číst! A když jsem poprvé viděla její příběh Tajemství podmořské hladiny:NADECHNUTÍ - jenom jsem valila oči na obrazovku! Ten námět a celý příběh, to je něco tak dokonalého že…nemám slova :)
Eloran není jenom úžasná spisovatelka, ale i génius co se týče grafické tvorby!

Její stránku jsem stejně jako u Cvok a Erin objevila díky literárnímu klubu, ale pravidelně jsem ji začala navštěvovat někdy na jaře, poté, co jsem si kvůli jedné nepříjemné věci změnila blog…
Tewie je mi jako osoba neskutečně sympatická a také proto se na její stránku hrozně ráda vracím! Z nespočtu jejich dokončených příběhů, z nichž některé z nich zůstaly pouze na jejím starém blogu, a jiných povídek je moje největší srdcovka kronika Layrin, která nyní pokračuje druhým dílem! (nemýlím se?) Lilly tedy vlastně Tewie nemá nijak náročný styl psaní a tak se její povídky mnohdy čtou úplně samy!

Doufám, že si ocenění dáte na blog a že také jmenujete někoho z vašich oblíbených :)

 

1 person judged this article.

Comments

1 Eloran Arroway Eloran Arroway | Web | 31. december 2012 at 20:55 | React

V první řadě děkuju, že jsi se tohoto projektu účastnila a rozšířila tak odznáček dál na internet. Ani bych nevěřila jakou rychlostí se bude šířit na tolika blozích! Opravdu si toho nesmírně moc vážím!
A za druhé, moc, moc, moc děkuji za překrásná slova. Já ani nevím, co mám na to, co jsi o mně napsala říct. Už jenom proto, že je to o mně.. (jsem sebekritik, i know :D). Ale ne, moc děkuji za takovou poklonu jakou je pro mě "nejlepší amatérský spisovatel na internetu" O_O  :-). Potěšila jsi mě v mé "psací depresi" už podruhé. Děkuji! :)

2 Tewie Tewie | Web | 1. january 2013 at 10:30 | React

Och, wau, no tak to teda moc děkuji, tohle jsem ani nečekala :)
Děkuju, že se ti líbí Layrin.
Je to pravda, nikdy jsem se nesnažila psát nějakým vznešeným stylem.
Možná občas píšu nudně, ale chtěla jsem aby děj trochu letěl.
Jsem naprosto uchvácena a potěšena - zdá se, že i když mám teď jistá období splínu, někdo mi mermomocí chce vracet úsměv na tvář.
Děkuju, ještě jednou, a moc si toho vážím.
I tebe si vážím. Jsi skvělá.

3 Erin Erin | Email | Web | 1. january 2013 at 20:41 | React

Vero O_O
Díky za ta slova, cos o mě napsala, strašně moc si toho vážím... díky, díky, díky! :)
Ty sama jsi naprosto úžasnej pisálek a moc se jednou těším, až si zajedu na velikou autogramiádu a nechám si podepsat nějakou Tvou knihu! =)

4 Natali Natali | Web | 2. january 2013 at 12:27 | React

Tyjo. Tyjo. Tyjo.
!!!!
:D
Já čumím. :D
Fakt.
Ani si nedokážeš představit, co to pro mě znamená. Že jsem mezi tvými 5ti nejoblíbenějšími blogy. Fakt nevím, co na to napsat. :D A hrozně mě těší, že u tebe moje jednorázové povídky splnily to, co je jejich cílem - zamyslet se. ;)
Jo, to by ses teda Nového roku nedočkala, kdybys něco práskla. ;D Ale ne, asi na blog něco z mé minulosti přidám v rámci tvého projektu. ;)
Ale fakt, ještě jednou ti moc děkuji, tvoje uznání (což je uznání někoho, kdo píše fakt jako profesionál) mě opravdu hrozně moc potěšilo. :)
PS: Zítra ve škole, TROLL. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama