.


September 2013

About blog projekt (3) - Přezdívka

27. september 2013 at 15:00 | V. |  In Memories

Opět přednastavený článek a opět z projektu od Lillien blake :)


About blog projekt (2) - Můj aktuální blog

25. september 2013 at 13:41 | V. |  In Memories


(Přednastavený článek) pokračování peojektu Lillien Blake :)


Setkání s literární postavou

23. september 2013 at 13:25 | V. |  Mini-povídkySoutěžní povídka do soutěže na blog.cz. celkově opět trošku mizérie, ale je to to poslední, co se mi podařilo na poslední chvíli zpatlat :) Navíc...krátké rozsahy mi nikdy moc nesedly...:P
Za dvě hodiny už budu na cestě do Francie :)
No, nezbývá mi nic jiného, než popřát hezké počtení :)


About blog projekt (1) - Můj první blog

20. september 2013 at 20:04 | V. |  In Memories


Rozhodla jsem se zapojit do některých projektů u Lillien Blake, na které jsem narazila už před delší dobou, ale až teď mi čas tak nějak dovolil to konečně uskutečnit. Nebudou přibývat možná úplně každý den, ale chtěla bych je zveřejňovat často, už kvůli tomu, aby se nějak zaplnila ta mezera mezi tím, co překonám svoji lenost a po těch letech konečně uráčím něco napsat , než bude další kapitola :)
Nebudu dlouho zdržovat zbytečnými kecy, jen příští týden tady nejsem, protože odjíždím na týden do Francie :P (tak mě prosím omluvte, když nebudu navštěvovat...) pár článků bude přednastavených, tak snad to tady úplně neumře...

Believe in Miracles

17. september 2013 at 16:41 | V. |  GALERIE


Fotografie, která vznikla ve stejný den, jako snímek, který jsem přidávala nedávno. Opět je na ní soška, tentokrát má představovat Anděla v rajské zahradě, přestože okolí tomu moc nenasvědčuje :) Musela jsem kvůli tomu lézt přes všechen možný i nemožný plevel až k potoku a pak jsem málem nevylezla ven. Tehdy to tam vypadalo ještě hezky. Když jsem na to místo přišla o týden později, mělo to k "rajské zahradě" daleko. Všechny ty květy byly zpřelámané a jejich stonky hnily ve vodě...zvláštní náhoda, protože ten den jsem šla fotit spíš jen proto, že jsem neměla co dělat a kdybych se tehdy nedonutila zvednout od komplu, ta fotka by pravděpodobně nikdy nevznikla...alespoň ne na tom samém místě :)


Tímto bych vás chtěla pozvat na hlasování Velké Letní fotosoutěže, kterou pořádá C.V.O.K. (a které jsem se s tímto snímkem zúčastnia) Ne kvůli sobě, nemám zapotřebí dělat si reklamu a shánět si tímto způsobem hlasy. Spíš kvůli všem, kteří šli do té soutěže se mnou. - TADY najdete všechny soutěžní snímky a na TÉTO stránce pak probíhá hlasování :)

Informativní článek ohledně MDJ - PROSÍM NEIGNORUJTE!

14. september 2013 at 21:54 | V. |  Oznamy


Zdravím :)

I když mám momentálně totálně vymytý mozek snad všema možnýma písničkama, který si pouštím pořád dokola a nemůžu se soutředit na nic jinýho - jednoduše sedím u wordu, snažím se něco vytvořit a u toho si zpívám when you're ready come and get it nanana na nanana na ♫♪ when you re-e-e-e-e-e-eady when you re-e-e-e-e-e-e-eady (Totální sračka tahle píseň, ale jako, je hezká a dneska ji mám v hlavě snad celej den, takže ji poslouchám pořád a pořád dokola - a teď mě všichni odsuďte za to, že poslouchám Selenu Gomez :D), se mi podařilo něco málo napsat, no spíš přepsat :)

Konečně jsem překonala svoji lenost a začala upravovat MDJ, jenomže... (a tohle se stane vždycky, když nad něčím člověk začně přemýšlet víc, než by se mělo). Znáte ten pocit, kdy máte tendenci všechno totálně překopávat? Protože, když si to po sobě přečtete, tak se vám to...nelíbí?

Tím nechci říct, že bych měla v úmyslu dějově kompletně přeměnit celý první díl ale...přepsat to do jiné osoby, konkrétně do ich formy, protože tak nějak mám pocit, že se to k tomu příběhu hodí líp (už když se to jmenuje druhé já, tak aby to hlavní hrdinka doopravdy vyprávěla) a poslední dobou se mi i tak líp píše. Bavila jsem se o tom s kámoškou a ta mi řekla úplný opak, abych MDJ nechala tak, jak je, že je to v té třetí osobě lepší a navíc bych to musela kompletně celý přepisovat (A já si to uvědomuju).. a tak...nevím, proto bych se chtěla obrátit na vás a poprosit vás, jestli byste mě s tím nemohli pomoct, jestli byste mi nenapsali váš názor :)


JSEM TEN PRAVÝ

7. september 2013 at 21:44 | V. |  GALERIE


JSEM TEN PRAVÝ


Fotka někdy z konce prázdnin, kdy lesy byly tak vyprahlé, že v nich nerostlo nic, což teď samozřejmě pravda není :) Nevím proč, houby mi hrozně hezky voní, i když sestra narozdíl ode mě pořád tvrdí opak. Během týdne jsem byla s našima v lese asi třikrát a snad díky tomu jsem si vzpoměnla na tenhle snímek. Tu sošku jsem dostala mám pocit že k narozenínám, když jsem byla mladší a hrozně se mi líbí, vždycky se mi líbila, proto ji mám pořád vystavenou na poličce.
Na její zadní straně je tenký černý nápis - "Jsem ten pravý"

Krev na pažích část2

4. september 2013 at 23:10 | V. |  Mini-povídky

protože mi ten CENZURA a totálně OPRAVDU HODNĚ VELKÁ CENZURA blog neumožnil dát to do jednoho článku, tak to musím dát sem...-_-


Krev na pažích

4. september 2013 at 22:58 | V. |  Mini-povídky


...snažila jsem se vybrat co nejméně drastickej obrázek...


Ahoj všem po týdnu a něco, co se tady opět nic nedělo :D
Stření je zatím...nechci říkat na pohodu, protože vím, že se to velmi rychle zvrtně v něco daleko horšího, takže si jen snažím užít ten první týden, kdy se relativně nedělá nic . Zatím je to ale docela fajn, i když jsem první den, i když jsem první den o pěti ráno vstávala se slovy "Bože, za co mě trestáš" :D Uvidíme, co se bude dít v dalších dnech :)
Nebudu se 'vymlouvat' na to, že nenavštěvuju, kvůli nedostatku času, protože vím, že si za to můžu pouze a jedině sama (i když jsem se třeba dneska dostala dom až v 7 večer, ale to je více méně jedno) každopádně máme zítra krátkej den, tak se nejen kvůli mému svědomí, ale hlavně kvůli vám pokusím napravit :)
A teď konečně po tom všem vobkecávání konečně k věci

- jedná se o další povídku do soutěže spisálek, kterou na svém blogu pořádá Lillinka. Tentokrát šlo o to, že každému byl náhodně přiřazený žánr, na mě naneštěstí zbyla detektivní povídka (nebyla jsem z toho nadšená, ale vím, že jsem mohla dopadnout i hůř, i když bych raději psala mé milované sci-fi nebo fantasy, ale na druhou stranu člověk čas od času musí zkusit něco nového)... a potom jsem si mohli vybrat ze seznamu názvů, (jednoduše kdo dřív přijde, ten dřív mele...takže ten název není z mé hlavy, pouze jsem si ho vybrala) a podle toho napsat povídku.

Co víc bych vám k tomu ještě řekla - s psaním detektivek nemám žádné zkušenosti a tak jsem se musela spolehnout jen na to, co znám více méně z kriminálek :D,
Povídka je stará, psala jsem ji někdy o prázdninách,...a stále čekám na hodnocení :)
Dál, je to nechutně dlouhý...do soutěže možná až moc, ale tak jako tak je to detektivka, nemohla jsem ten případ nechat nevyřešený...I tak mám pocit, že mě stím Lillinka vyhodí :D
Ale na to, že jsem ještě týden před uzávěrkou absolutně netušila, o čem budu psát, to dopadlo...možná i dobře, já nevím. Z této povídky mám dost smíšené pocity, těžko říct, jestli dobré nebo špatné...
Tak snad jen příjemné čtení a doufám, že vás to třeba bude i bavit :)