.


Končím...DEFINITIVNĚ...

11. november 2013 at 20:03 | V. |  Oznamy
Jednou to přijít muselo, dřív nebo později. Není to žádnej blbej vtip ani nic co bych nemyslela vážně. Bohužel je to pravda. Odcházím z tohohle blogu...odcházím z blogosféry...prozatím definitivně...
Píše se to hrozně a ještě hůř se to říká...


Na foťáku jsem neměla místo a proto je to tak sestříhaný, pořád se mi to vypínalo. K tomu se mi na konci ke vší smůle vybila baterka :D (takže proto to má takovou kvalitu, jakou to má...) Navíc tam mám úplně jinej hlas, než ve skutečnosti, ale to je vlastně jedno. (jen se teď docela bojím, že to video uvidí některé z mých sester a potom se mi budou tajně smát...:D)

Neřekla jsem ani polovinu věcí, které jsem chtěla, ale i tak doufám, že chápete proč jsem to musela udělat...tenhle rok toho mám hodně, 3x týdně dojíždění na tréning a tři další jiný aktivity, k tomu ještě škola...a není to tak, že bych čas neměla úplně, že bych nemohla po večerech vysedávat u komplu, ale však víte, jak to myslím...

Blog bude existovat dál, jen nebude aktivní...mám na něj tolik vzpomínek, že...to nedokážu. Žádný blog jsem si nikdy nezrušila úplně.
Psát budu pořád, tohohle mi nemůže vzít nikdo, ani nedostatek času ne, když nějakou dobu budu psát nejspíš jen sam pro sebe. Sama jsem ponala, že se tak člověku píše líp, ikdyž se nemusí stresovat s tím, že už dlouho nic nepřibylo...ale přemýšlím o tom, že sem tam možná něco přidám kdybyste měli zájem...

Každopádně jsem se snažila být co nejvíc upřímná a říct, jak to všechno vlastně je...

Timto bych se chtěla rozloučit, s vámi se všemi, které jsem za ty skoro dva roky měla šanci poznat, a díky vám jsem to, co jsem. Dlužím vám hodně a vím, že to nikdy nedokážu tak úplně splatit...

Děkuju za všechno!, za podporu, za neskutečně povzbující komentáře, díky kterým jsem s psaním už dávno nesekla, děkuju za to, že by jsme to nevzdali, když já ano, děkuju za to, že existujete!

Kdyby se mnou někdo chtěl zůstat v kontaktu :)

Můžete si mě přidat na skypu - Fishy.7
nebo na Facebooku TADY . Můžu vám napsat svůj pravej (tam kde mam svoje skutecny jmeno) fb profil, ale to určitě ne sem, jen kdyby někdo chtěl.
May the odds be ever in your favor!
Naposledy se loučí...
Vera.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Lauren Lauren | Web | 11. november 2013 at 20:27 | React

To je mi moc líto. :( Plánuji návrat do blogového světa a moc jsem se těšila na tvé povídky. Ale samozřejmě chápu, že nemáš tolik času. Střední škola je zátah. Já jsem se rozhodla, že se psaním na úkor školy skončit nechci, navíc mě i moji spolužáci v tomhle koníčku podporují (mám chuť je všechny umačkat vděkem). Chci si čas uspořádat tak, aby mi kromě šrocení se do školy zbýval i čas na psaní a vymýšlení blbostí. Člověk se musí na něčem odreagovat a proto se psaní nehodlám vzdávat. I z toho důvodu, že tím můžu dělat radost svým kamarádům, kteří musí nedobrovolně absolvovat mé přednášky o literatuře a mých vlastních rádoby originálních blábolech..
Souhlasím s tebou, první dva roky na gymnáziu jsem neměla čas absolutně na na nic. Teď už se snažím to zvládat trochu lépe, odpadlo nám pár předmětů a nahradili je volitelné, takže se už spíše zaměřujeme na konkrétní obor, který chceme studovat. Svým způsobem je to jednodušší, i když věci jako matika existují pořád.. Samozřejmě nám do toho ještě brzy vlétne maturita, takže také nebude čas. Ale překážky jsou tu od toho, aby se překonávaly, ne? :)
Pokud máš opravdu pocit, že to časově moc nezvládáš, rozumím ti. Ale doufám, že se ke psaní jednoho krásného dne zase vrátíš. Protože by to byla velká škola. :) Zatím se měj krásně, hodně štěstí ve škole, hlavně mysli pozitivně a snad i přes tvůj odchod z blogu zůstaneme v kontaktu. :)

2 Tigris Tigris | Web | 11. november 2013 at 21:17 | React

Bohužel tuhle situaci znají mnozí z nás. Já jsem na tom dost obdobně. Čas je prostě nedostatkové zboží, ale tak.. snažím se, jak to jde.
Přeji Ti hodně štěstí a ať se k nám aktivně ještě někdy vrátíš a potěšíš nás svými povídkami. :)

3 Faint Faint | Web | 12. november 2013 at 13:03 | React

Je mi to veľmi ľúto :/ Si jedna z mojich naj blogových spisovateliek. Neskutočne si ma vždy potešila svojimi komentármi.
Chápem, ale, že nie všetko sa dá stihnúť. Ja som si tiež povedala, že škola neškola, píšem. Ale to tak, že len 2 alebo 3 dni v týždni....Koniec koncou, robím to hlavne pre seba a je pravda, že by som sa nemala kde inde vyventilovať.
Verím, že gymnázium, je ťažký orech, preto sa tam radšej ani nehlásim. Neskutočne by som sa tam trápila...matika či fyzika.
Dúfam, že jedného dňa si urobím výlet do ČR a uvidím vo výklade tvoju knihu :)

4 Alexandra G. Hammerlik Alexandra G. Hammerlik | Web | 12. november 2013 at 15:45 | React

(to video mi nejde pustiť, to je ale svinstvo! :D

V prvom momente som si povedala niečo na spôsob: "JA ŤA ZBIJEM!" Chápem prečo. A vieš čo? Som rada, že sa ozveš a nezmizneš len tak zo dňa na deň. A tiež že nevymažeš tento blog.
Človek si môže povedať definitívne ale ku koncu to aj tak nie je vôbec isté. :D A napriek tomu verím, že sa vrátiš.

Klobúk dolu, si neviem predstaviť chodiť teraz keď toho mám mrte v škole aj na nejaké krúžky. Aj keď strašne chcem no ťažko by mi bolo všetko to skĺbiť. A myslím, že keby som si mala vyberať pred blogom a tým ostatným, beriem to ostatné. :)
Do skorého písania a veľa šťastia. Sa ešte "stretneme". 8-)

5 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 14. november 2013 at 18:51 | React

Je mi z toho trochu smutno. Doufám, že se někdy vrátíš a doufat v to budu dál.
Já jsem letos taky hodně zmatená - a co si budeme nalhávat, už to není, co to bylo.

Ať tak jako tak, jsem strašně vděčná za to, že jsem tě mohla poznat a přeju ti v životě všechno dobré.
Žij si ho, jak sama chceš - a kéž ti Bůh požehná. =)

Měj se krásně... dokud se "neuvidíme", neuslyšíme, atp.

6 Mavis Alvira DeWoid Mavis Alvira DeWoid | Email | Web | 22. december 2013 at 10:45 | React

Neverím... Opäť odchádza úžasný bloger, každopádne dúfam v to, že písať neprestaneš, pretože to by bola tá absolútne najväčšia škoda.

Držím ti palce v čomkoľvek, čo sa rozhodneš robiť :)

7 Drea Drea | 8. december 2014 at 19:36 | React

Škoda :-( Tvůj blog jsem objevila až teď nedávno a některé informace mi moc pomohly, pokud sem ještě chodíš, nemohla by jsi sem až budeš mít čas něco zase dávat? :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama